Promocje Fryzurki Spod Chmurki

Oprócz programów zniżkowych przygotowaliśmy dodatkowe pakiety, które są formą podziękowania za to, że jesteście z nami.

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Zakładamy, że od pierwszej wizyty staniecie się  naszymi stałymi klientami, dlatego
od razu otrzymujecie Kartę Stałego Klienta, na której każde strzyżenie nagradzane jest jednym słoneczkiem. Zebranie 9 słoneczek oznacza kolejną wizytę ze zniżką!*

*Zniżkę, w wysokości  10 zł, można wykorzystać przy wizycie, która obejmuje strzyżenie, nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.


 

KARNET PODARUNKOWY z 10% zniżką!Karnet Podarunkowy

Doskonały upominek lub dodatek do prezentu dla każdego dziecka. Karnet posiada rubrykę na wpisanie imienia oraz miejsce na stosowną dedykację. Zapakowany jest w kolorową kopertę. Może być wykorzystany na dowolną usługę lub zakupy w naszym sklepiku.

Kupując KARNET PODARUNKOWY na pojedyncze strzyżenie lub dowolną kwotę otrzymacie Państwo 10% zniżki.


POLEĆ NAS i otrzymaj 10% zniżki! Poleć nas

Jeśli spodobała się Wam wizyta w naszym saloniku, możecie polecić „Fryzurki spod chmurki” swoim znajomym. Dzieląc się z nimi opinią na nasz temat i zapraszając na wspólne strzyżenie otrzymacie 10% zniżkę na strzyżenie oraz dodatkowe słoneczko na karcie stałego klienta!

Uwaga! Oferta obowiązuje przy jednoczesnym strzyżeniu stałego i nowego Klienta, nie łączy się z innymi zniżkami i nie obowiązuje przy wykorzystaniu środków z karnetu podarunkowego.


RABAT „Zgrana paczka”Rabat

Jeśli dziecko przyjdzie do nas z bratem, siostrą, sąsiadem lub kolegą ze szkoły to każdy z minimum trzyosobowej grupy zapłaci za strzyżenie o 5 zł mniej!

Uwaga! Promocja nie łączy się z innymi zniżkami i nie obowiązuje przy wykorzystaniu środków z karnetu podarunkowego.